Producenci

Płatności

 

zbiornik bidon Rainbow NOWY 2 litrowy posiada atest certyfikat produktu 6854 gwarancja Allegro

Rainbow D3/D4/D4G/SE
166.5
PLN
zbiornik bidon Rainbow NOWY 2 litrowy posiada atest certyfikat produktu 6854 gwarancja Allegro
zbiornik bidon Rainbow NOWY 2 litrowy posiada atest certyfikat produktu 6854 gwarancja Allegro
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 166,50 zł
Cena netto: 135,37 zł
szt.

Oferujemy super jakości zbiornik 2-litrowy na wodę do odkurzacza Rainbow model SE. Nie ma różnicy w budowie pomiędzy oryginałem. Zbiornik jest standardowy we wszystkich modelach odkurzacza Rainbow produkowanych w latach  od 1986/98.W swojej ofercie posiadamy także zbiornik oryginalny oraz używany w bardzo dobrym stanie.

 
 
W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
 
TEL.     883-122-122
e-mail:     biuro@odkurzacze-wodne.pl
 
Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.
 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2021. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2021

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl