Producenci

Płatności

 

nakrętka podstawy separatora E-seria GSE R-8414

Rainbow E series
27.86
PLN
nakrętka podstawy separatora E-seria GSE R-8414
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 27,86 zł
Cena netto: 22,65 zł
szt.

Produkty powiązane

silnik Rainbow E-seria R-7818 silnik Rainbow E-seria R-7818
Oferujemy silnik do odkurzacza Rainbow E-series. Produkt USA - po regeneracji!! Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD .
Cena: 2 882,32 zł

Rainbow szczotki silnika E-seria R-8321 GSE Rainbow szczotki silnika E-seria R-8321 GSE

Oferujemy zestaw szczotkotrzymaczy do odkurzaczy Rainbow e-series produkowanych w latach 1998-2005. Produkt USA Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD .

Cena: 215,11 zł

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2021. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2021

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl