Producenci

Płatności

 

filtr Hepa Rainbow E2 Seria R-12179

Rainbow E2 Black
120
PLN
filtr Hepa Rainbow E2 Seria R-12179
filtr Hepa Rainbow E2 Seria R-12179
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 120,00 zł
Cena netto: 97,56 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 623)
Kod produktu:

R-12179

Producent:
Rainbow

Oferujemy filtr HEPA Neutralizer w kasecie do Rainbow E2-serii od 2005 roku.

Zobacz nasz film z wymiany filtra hepa w Państwa odkurzaczu.

 

 

Filtry Hepa należą obecnie do najdoskonalszych filtrów używanych do filtracji powietrza. Jeśli chodzi o dokładne sprzątanie - jest on niezastąpiony!!

Filter HEPA ma kilka warstw, przy czym ważna jest wielkość powierzchni, przez którą przechodzi powietrze, czyli wielkość powierzchni absorbującej. 

Złożeniem filtra w harmonijkę osiągniemy dużą powierzchnię, zajmując mało miejsca. Powszechny filter HEPA w odkurzaczach może mieć nawet 1800 cm2 powierzchni absorbującej poskładanej tak, że zabiera niewiele miejsca.

Oprócz cząsteczek prochu, filtr Hepa potrafi również filtrować z powietrza roztocza, wirusy, odchody roztoczy, pleśń itp. Perfekcję w czyszczeniu można osiągnąć stosując filtr Hepa w połączeniu z mokrym odkurzaniem!!

 

Produkt USA!!
 
W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
 
TEL.     883-122-122
e-mail:     biuro@odkurzacze-wodne.pl
 
Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.
 

 

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2021. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2021

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl