Producenci

Płatności

 

ZATRZASK/KLAMERKA ZBIORNIKA RAINBOW ORGINAŁ R-6178 Tel-883-122-122

Maszyna
31.5
PLN
ZATRZASK/KLAMERKA ZBIORNIKA RAINBOW ORGINAŁ R-6178 Tel-883-122-122
ZATRZASK/KLAMERKA ZBIORNIKA RAINBOW ORGINAŁ R-6178 Tel-883-122-122
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 31,50 zł
Cena netto: 26,47 zł
szt.
Oferujemy super jakości zatrzask - klamrę zbiornika do odkurzacza Rainbow.
 
Zobacz nasz film z wymiany zatrzasku(klamerki)/sprężynki zbiornika.

 

W swojej ofercie posiadamy także super zestawy zatrzasków i sprężynek oraz pojedyncze sztuki zatrzasków i sprężynek zarówno oryginalnych, jak i zamienników.
 
 
W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
 
TEL.    883-122-122
e-mail:    biuro@odkurzacze-wodne.pl
 
Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl