Producenci

Płatności

 

szczotki silnika oryginalne Rainbow komplet

Rainbow D3/D4/D4G/SE
67
PLN
szczotki silnika oryginalne Rainbow komplet
szczotki silnika oryginalne Rainbow komplet
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 67,00 zł
Cena netto: 56,30 zł
szt.

Oferujemy szczotki silnika, przeznaczone do modeli Rainbow (SE) 
Szczotki silnika prądu stałego zużywają się podczas pracy, dlatego też  ich stan zużycia musi być pod stałą kontrolą. Same szczotki natomiast muszą być wymieniane w ramach regularnych prac serwisowych. 

Szerokość (mm) 3
Długość (mm) 12.5
Wysokość (mm) 30
 
Cena dotyczy 2 szt. szczotki silnika kaplet do maszyny Rainbow D3,D4,SE
 
Produkt USA!!
 
W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
 
TEL.    883-122-122
e-mail:    biuro@odkurzacze-wodne.pl
 
Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2021. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2021

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl