Producenci

Płatności

 

elektro szczotka turbo PN E-seria po serwisie gwarancja

Rainbow E series
353.1
PLN
elektro szczotka turbo PN E-seria po serwisie gwarancja
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 353,10 zł
Cena netto: 296,72 zł
szt.

Rainbow szczotka trzepiąca Power Nozzle od odkurzacza Rainbow e-seria
Oferujemy używaną szczotkę PN E-Serii w dobrym stanie!

Sprzedaż części do odkurzaczy Rainbow.W MENI-po lewej stronie,znajdziecie Państwo wszystkie części do każdego z modeli.W razie problemów z odnalezieniem towaru wpisać frazę w pole wyszukiwarki, lub skontaktować się telefonicznie 883-122-122 lub E-mailem biuro@odkurzacze-wodne.pl mozna wyslac zdiecie na ktore odpiszemy koszt lub cene danego produktu!!! Prowadzimy sprzedaż hurtową części.
Produkt USA!!
 
W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
 
TEL.    883-122-122
e-mail:    biuro@odkurzacze-wodne.pl
 
Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl