Producenci

Płatności

 

SUPER MOP NOWOŚĆ - PO PREZENTACJACH Tel-883-122-122

Super Mop
219
PLN
SUPER MOP NOWOŚĆ - PO PREZENTACJACH Tel-883-122-122
SUPER MOP NOWOŚĆ - PO PREZENTACJACH Tel-883-122-122
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 219,00 zł
Cena netto: 184,03 zł
szt.
SUPER MOP
Czyszczenie podłogi może być nie tylko męczące, ale i denerwujące. Musisz uważać, żeby nie używać za dużo wody, bo podłoga będzie zbyt długo schnąć. 

Super Mop czyści, myje i osusza za jednym pociągnięciem.K urz, brud, a nawet sierść po prostu do niego przywierają. I dealnie nadaje się do podłóg drewnianych, parkietu, płytek ceramicznych i tworzywa sztucznego. Czyścic można duże lustra,okna,baseny,łaźnie,nie robiąc plam ani zacieków.

Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.       883-122-122
e-mail:       biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl