Producenci

Płatności

 

SERWIS ROBOCLEAN Telefon - 883-122-122 (24h)

Maszyna IV 2013-
99
PLN
SERWIS ROBOCLEAN Telefon - 883-122-122 (24h)
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 99,00 zł
Cena netto: 83,19 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

TEL-883-122-122

Producent:
Roboclean

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług serwisowych!! Gwarantujemy dokładny przegląd odkurzacza "Baza" ROBOCLEAN produkowanych w latach 1980-1998. Powierz Swój odkurzacza Fachowcom!!!! Zadzwoń już teraz, a my przyślemy Kuriera po maszynę!! Jak poznać, że to już czas na przegląd?? To proste! Zgłoś się do Nas, gdy: - Twój odkurzacz głośno pracuje, - zauważyłeś, że z odkurzacza wydobywa się kurz, - zauważyłeś, że siła ssąca znacznie się zmniejszyła, - odkurzacz przerywa w trakcie pracy, - używasz Swój odkurzacz 3 lata, ponieważ po tym okresie zaleca się przegląd. Zamów usługę już teraz!! Wystarczy tylko zadzwonić i spakować bazę odkurzacza!! Gdy maszyna trafi w nasze ręce: - dokonamy demontażu odkurzacza oraz go wyczyścimy, - Serwisant oceni stan zużycia poszczególnych części, między innymi: turbin, szczotek silnika, wirnika itp., a następnie poinformuje o stanie odkurzacza i ewentualnych kosztach dodatkowych reperacji, gdy takie będą konieczne, - ostatni etap stanowi montaż i konserwacja odkurzacza, wystawienie gwarancji oraz zwrot maszyny do państwa. Formę płatności ustalamy telefonicznie!! Serwis maszyny: Warszawa,Słubice,NowyTomyśl,Szczecin,Świebodzin,Wolsztyn, Kościan,Łomża, ŚrodaWielkopolska,Poznań,Trzebiatów,Gostyń, Radom,Skoczów,Węgierska Górka,Leszno,Ustroń, Gdańsk,Konin,Słupsk,Jarocin,Jawor,Gniezno,Bielsko Biala,Łódź,Myszków,Bydgoszcz,Rzeszów,Lublin,Żywiec, Katowice,Świecie,Kraków, Chojnice, Szklarska Poreba, Świebodzin, Tel-883-122-122 W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), a oddzwonimy!!! 24h na dobę, 7 dni w tygodniu TEL. 883-122-122 e-mail: biuro@odkurzacze-wodne.pl Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy : ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl