Producenci

Płatności

 

SERWIS MASZYNY RAINBOW POLSKA-NIEMCY-BELGIA-HOLANDIA

Rainbow D3/D4/D4G/SE
139.75
PLN
SERWIS MASZYNY RAINBOW POLSKA-NIEMCY-BELGIA-HOLANDIA
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 139,75 zł
Cena netto: 117,44 zł
szt.

Naprawa -serwis urządzeń Rainbow.
Tylko profesjonalny serwis może być gwarantem sprawności maszyny, przez cały okres jej użytkowania.
Serwis maszyn Rainbow-Kirby, działający w oparciu o wykorzystanie bardzo dobrej wiedzy długoletniej pracy serwisu. Jesteśmy w stanie usunąć każdy problem techniczny maszyny-silników w dowolnej części kraju.Wybierając usługi naszego Serwisu zapewniasz swojej maszynie niezawodność, maksymalny czas jej żywotności.

Regeneracja-silników-czyszczenie-konserwacja.
Cala Polska - tel. 883 122 122

Serwis Niemcy - tel. 883-122-122,  (j.polski)
 
 
W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
 
TEL.     883-122-122
e-mail:     biuro@odkurzacze-wodne.pl
 
Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.
 
 
 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2021. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2021

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl