Producenci

Płatności

 

Rainbow kondensator odkurzacza D3/D4/D4G/SE

Rainbow D3/D4/D4G/SE
9.88
PLN
Rainbow kondensator odkurzacza D3/D4/D4G/SE
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 9,88 zł
Cena netto: 8,52 zł
szt.

Oferujemy kondensator którego rolą jest  zabezpieczenie przed zakłóceniami w sprzęcie RTV. Jego uszkodzenie powoduje zakłócenia w odbiorze sprzętu RTV, czasami może dojść do zatrzymania pracy Rainbow. Produkt oryginalny kosztuje 56,99 zł ,jakość nie odbiega od oryginału-bardzo wysokiej jakości. Pasuje do Rainbow produkowanych w  latach 1990-1998, czyli D3 i D4.

 

 
W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.    883-122-122
e-mail:    biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl