Producenci

Płatności

 

RAMKA BEZPIECZNIKA ODKURZACZA D3,D4,E-SERIA RAINBOW R-8155

Maszyna RB D3 i D4
13.5
PLN
RAMKA BEZPIECZNIKA ODKURZACZA D3,D4,E-SERIA RAINBOW R-8155
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 13,50 zł
Cena netto: 11,34 zł
szt.

Ramka bezpiecznika Z-4842 do odkurzacza Rainbow SE montowana na pokrywie górnej z uchwytem 

Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.    883-122-122
e-mail:    biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Produkty powiązane

WKRĘT RAINBOW H560b WKRĘT RAINBOW H560b
Oferujemy wkręt do obudowy górnej, ramki wyłącznika itp. Cena dotyczy 1 szt. Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD .
Cena: 1,08 zł

RAINBOW OSŁONA BEZPIECZNIKA R-3465 RAINBOW OSŁONA BEZPIECZNIKA R-3465
Cena: 14,99 zł

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2016. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2016

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!
Sklep internetowy Shoper.pl