Producenci

Płatności

 

RAINMATE NAWILŻACZ-JONIZATOR POWIETRZA NOWY MODEL 2018 PODŚWIETLANY!!!

Odświeżacz RainMate
299.99
PLN
RAINMATE NAWILŻACZ-JONIZATOR POWIETRZA NOWY MODEL 2018 PODŚWIETLANY!!!
RAINMATE NAWILŻACZ-JONIZATOR POWIETRZA NOWY MODEL 2018 PODŚWIETLANY!!!
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 299,99 zł
Cena netto: 252,09 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 77)
Kod produktu:

R 102046

Producent:
Rainbow

RAINBOW RainMate ORYGINAŁ - USA

NAWILŻACZ ODŚWIEŻACZ POWIETRZA !


Rain Mate - profesjonalny nawilżacz Rainbow. Nie wytwarza pary wodnej. Działa niezależnie ponieważ posiada własne zasilanie ok. 40 WAT mocy. Eliminuje mikro - kurz z powietrza, nawilża i jonizuje. Stosując olejki uzyskujemy przyjemne, pachnące powietrze. Natomiast w przypadku dolegliwości (katar, kaszel) wykonujemy łatwą, trwałą i skuteczną inhalację. Polecamy w sypialni przed snem i na co dzień.

To urządzenie niweluje zapachy, reguluje wilgotność powietrza i je oczyszcza. 
A dodatki w postaci olejków zapachowych dają niesamowity efekt - Polecamy !!!

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl