Producenci

Płatności

 

RAINMATE NAWILŻACZ-JONIZATOR POWIETRZA NOWY MODEL 2019 PODŚWIETLANY!!!

Odświeżacz RainMate
299.99
PLN
RAINMATE NAWILŻACZ-JONIZATOR POWIETRZA NOWY MODEL 2019 PODŚWIETLANY!!!
RAINMATE NAWILŻACZ-JONIZATOR POWIETRZA NOWY MODEL 2019 PODŚWIETLANY!!! 1 4.61023
RAINMATE NAWILŻACZ-JONIZATOR POWIETRZA NOWY MODEL 2019 PODŚWIETLANY!!!
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 299,99 zł
Cena netto: 252,09 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 43)
Kod produktu:

R-102131

Producent:
Rainbow
RainMate ORYGINAŁ - USA podświetlany

NAWILŻACZ ODŚWIEŻACZ POWIETRZA !


Rain Mate - profesjonalny jonizator-nawilżacz Rainbow. Nie wytwarza pary wodnej. Działa niezależnie ponieważ posiada własne zasilanie ok. 40 WAT mocy. Eliminuje mikro - kurz z powietrza, nawilża i jonizuje. Stosując olejki uzyskujemy przyjemne, pachnące powietrze. Natomiast w przypadku dolegliwości (katar, kaszel) wykonujemy łatwą, trwałą i skuteczną inhalację. Polecamy w sypialni przed snem i na co dzień.
Nie wytwarza pary wodnej,eliminuje ulatniający się kurz-jonizując pomieszczenie.Polecany w biurach,siłowniach, sypialniach dodając olejek możemy robić inhalacje.

To urządzenie niweluje zapachy, reguluje wilgotność powietrza i je oczyszcza. 
A dodatki w postaci olejków zapachowych dają niesamowity efekt - Polecamy !!!
Wprowadzenie olejków eterycznych jest proste, korzystne dla zdrowia i otoczenia. Możesz je używać na różne sposoby, dla zapachu, jak i dla kosmetycznych i leczniczych właściwości. Korzystaj z olejków, aby w swoim domu stworzyć przyjazną aurę. Olejki eteryczne działając grzybobójczo, antybakteryjnie i antywirusowo nie tylko wnoszą zapach do domu, ale również oczyszczają powietrze zmniejszając stężenie drobnoustrojów. 

Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.      883-122-122
e-mail:      biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.Opinie o produkcie (1)

Magda-Czaczyk
18 maja 2015

Polecam to urządzenie w szczególności dla alergików oraz małych dzieci. Rewelacja !!!

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl