Producenci

Płatności

 

RAINJET BLACK R-15028 Model 2018 Tel-883-122-122

RainJet Mop
615.38
PLN
RAINJET BLACK R-15028 Model 2018 Tel-883-122-122
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 615,38 zł
Cena netto: 517,13 zł
szt.
RainJet do mycia okien, kafli, tarasów, basenów itp.
W zestawie jest gąbka, szczotka, dzięki którym czyszczenie jest łatwe i szybkie.
RainJet to najnowszy produkt ,system Rainbow, doskonale  czyści kafelki, terakotę,linoleum i inne twarde powierzchnie. RainJet posiada dwie wymienne końcówki w zależności od zapotrzebowania twarda i miękka. Używany z płynem Clean Floor zapewni czystość i świeżość w domu,hotelu,basenach,tarasach.
Produkt USA!!

Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

883-122-122

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl