Producenci

Płatności

 

RAINBOW SZCZOTKA PN POWER NOZZLE PO SERWISIE!

Rainbow Szczotka PN D4 SE
799
PLN
RAINBOW SZCZOTKA PN POWER NOZZLE PO SERWISIE!
RAINBOW SZCZOTKA PN POWER NOZZLE PO SERWISIE!
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 799,00 zł
Cena netto: 671,43 zł
szt.
Oferujemy szczotkę po prezentacji - 3 lata gwarancji - stan bardzo dobry

Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.      883-122-122
e-mail:      biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Tylko profesjonalny serwis może być gwarantem sprawności maszyny, przez cały okres jej użytkowania.
Serwis maszyn Rainbow-Kirby, działający w oparciu o wykorzystanie bardzo dobrej wiedzy długoletniej pracy serwisu. Jesteśmy w stanie usunąć każdy problem techniczny maszyny-silników w dowolnej części kraju.Wybierając usługi naszego Serwisu zapewniasz swojej maszynie niezawodność, maksymalny czas jej żywotności. 


Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2016. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2016

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!
Sklep internetowy Shoper.pl