Producenci

Płatności

 

RAINBOW OLEJEK ZAPACHOWY - MANDARYNKA I RÓŻA R-1494 / 59 ml

Zapachy
32.8
PLN
RAINBOW OLEJEK ZAPACHOWY - MANDARYNKA I RÓŻA R-1494 / 59 ml
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 32,80 zł
Cena netto: 27,56 zł
szt.

Oferujemy olejek zapachowy - mandarynka i róża (aby otrzymać litr olejku różanego potrzeba ponad 1000 kg płatków róży)
Olejek mandarynkowy ma radosny i odprężający zapach. Likwiduje uczucie napięcia.
Olejki są naturalne,  nie zawierają żadnych sztucznych dodatków.
Olejek mandarynkowy działa uspokajająco, usuwa napięcie i stany nerwowe . Należy do najbezpieczniejszych olejków wykorzystywanych w inhalacji i jako taki nadaje się dla dzieci i kobiet w ciąży. Pomaga w łagodzeniu objawów nadaktywnośći i kapryśności u dzieci. 
Olejek RÓŻANY ma właściwości bakteriobójcze, działa tonizująco na cały organizm, polecany jest przy bólach głowy, mdłościach, zmęczeniu psychicznym i fizycznym.

Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.      883-122-122
e-mail:      biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl