Producenci

Płatności

 

Płyn dla zwierząt preparat specjalny posiada formułę pielęgnacji dywanu. W jego strukturze, są specjalne zwiazki, które czyszczą i dezyfekują dywany z zabrudzeń pozostawionych przez zwierzęta. Oprócz tego usuwa zapachy i bakterie.

Kirby - Szampony, Zapachy
17.85
PLN
Płyn dla zwierząt preparat specjalny posiada formułę pielęgnacji dywanu. W jego strukturze, są specjalne zwiazki, które czyszczą i dezyfekują dywany z zabrudzeń pozostawionych przez zwierzęta. Oprócz tego usuwa zapachy i bakterie.
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 17,85 zł
Cena netto: 15,00 zł
szt.

KIRBY plyn do dywanów dla właścicieli zwierząt domowych

Plyn dla zwierząt preparat specjalny posiada formułę pielęgnacji dywanu. W jego strukturze, są specjalne zwiazki, które czyszcza i dezyfekuja dywany z  zabrudzenia pozostawione przez zwierzęta. Oprócz tego usuwa zapachy i bakterie. Plyn jest używany do czyszczenia i dezynfekcji dywanow tapicerki tam gdzie pociechy pozostawily brud.


Oferujemy płyn w sprayu niwelujący nieprzyjemne zapachy np. po papierosach, zwierzętach domowych itp.


Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.   883-122-122
e-mail:   biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2016. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2016

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!
Sklep internetowy Shoper.pl