Producenci

Płatności

 

Oferujemy szampon Kirby Heavy Traffic o pojemności 650ml. Preparat nadaje się do wstępnego czyszczenia miejsc o dużym natężeniu ruchu. Produkt ten zawiera silny środek usuwający brud.

Szampony, Zapachy
58.26
PLN
Oferujemy szampon Kirby Heavy Traffic o pojemności 650ml. Preparat nadaje się do wstępnego czyszczenia miejsc o dużym natężeniu ruchu. Produkt ten zawiera silny środek usuwający brud.
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 58,26 zł
Cena netto: 48,96 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 11)
Kod produktu:

K-257797

Producent:
Kirby
Oferujemy szampon Kirby Heavy Traffic o pojemności 650ml.
Preparat nadaje się do wstępnego czyszczenia miejsc o dużym natężeniu ruchu. 
Przed zastosowaniem upewnij się, czy środek nie będzie powodował odbarwienia, ponieważ produkt ten zawiera silny środek usuwający brud.

Sposób zastosowania:
- odkurzanie dywanu/wykładziny w miejscu, w którym chcemy użyć środka
- spryskać preparatem wybrane miejsce
- odczekać ok 5 minut, aby płyn zadziałał
- pranie dywanu szamponierą Kirby
- odkurzyć dywan/ wykładzinę po wyschnięciu


Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl