Producenci

Płatności

 

Oferujemy dezodorant-odświeżacz powietrza, neutralizuje nieprzyjemne zapachy produkt USA do odkurzacza Rainbow -można stosować do innych odkurzaczy z Filtrem wodnym-cytryna.

RainMate + zapachy
17.99
PLN
Oferujemy dezodorant-odświeżacz powietrza, neutralizuje nieprzyjemne zapachy produkt USA do odkurzacza Rainbow -można stosować do innych odkurzaczy z Filtrem wodnym-cytryna.
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 17,99 zł
Cena netto: 15,12 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 8)
Kod produktu:

5cytryna

Producent:
USA

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2016. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2016

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!
Sklep internetowy Shoper.pl