Producenci

Płatności

 

OBUDOWA SZCZOTKI ELEKTRYCZNEJ S.TYP R-4991używana

Turbo szczotka D3 2800G
39.99
PLN
OBUDOWA SZCZOTKI ELEKTRYCZNEJ S.TYP R-4991używana
OBUDOWA SZCZOTKI ELEKTRYCZNEJ S.TYP  R-4991używana
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena: 39,99 zł
Cena netto: 33,61 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 6)
Kod produktu:

4991używana

Producent:
Rainbow

Produkty powiązane

Posiadamy części nowe oraz używane. Prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonej części poprzez aplikację WhatsApp na numer 883-122-122 lub na e-mail: biuro@odkurzacze-wodne.pl wówczas wyślemy wycenę części zarówno nowej, jak i używanej. Posiadamy części nowe oraz używane. Prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonej części poprzez aplikację WhatsApp na numer 883-122-122 lub na e-mail: biuro@odkurzacze-wodne.pl wówczas wyślemy wycenę części zarówno nowej, jak i używanej.

Posiadamy nowe i używane części . Prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonej częśc poprzez aplikację WhatsApp na numer 883-122-122 lub na e-mail: biuro@odkurzacze-wodne.pl wówczas wyślemy wycenę części zarówno nowej, jak i używanej.

Cena: 0,10 zł

UŻYWANY SPÓD SZCZOTKI ELEKTRYCZNEJ S. typ  R-4856 UŻYWANY SPÓD SZCZOTKI ELEKTRYCZNEJ S. typ R-4856
Oferujemy oryginalny używany spód szczotki elektrycznej starego typu. Pasuje do odkurzaczy Rainbow produkowanych do 1995 roku, D3. Produkt USA w bardzo dobrym stanie!!! Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD .
Cena: 19,99 zł

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl