Producenci

Płatności

 

GNIAZDO ŁOŻYSKA WAŁKA SZCZOTKI ELEKTRYCZNEJ PN-D4,E,E1,E2,E2Blue R-5592

Rainbow D3/D4/D4G/SE
8.32
PLN
GNIAZDO ŁOŻYSKA WAŁKA SZCZOTKI ELEKTRYCZNEJ PN-D4,E,E1,E2,E2Blue R-5592
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Cena: 8,32 zł
Cena netto: 6,99 zł
szt.
Oferujemy gniazdo łożyska wałka szczotki elektrycznej N. typ. Stanowi element montażowy wałka w obudowie w szczotce elektrycznej. Z reguły ulega uszkodzeniu w skutek nawijania się na wałek dużej ilości nici, włosów itp. Gniazdo pasuje do modeli D4 i E-seria produkowanych od 1995 roku po dzień dzisiejszy.


Produkt USA!!

W razie pytań dzwoń lub prześlij nam swój numer telefonu (najlepiej stacjonarny), 
a oddzwonimy!!!
24h na dobę, 7 dni w tygodniu

TEL.     883-122-122
e-mail:     biuro@odkurzacze-wodne.pl

Polecamy usługi w ramach naszego Serwisu odkurzaczy Rainbow: ZAMÓW PRZEGLĄD.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2010-2018. Zakaz kopiowania i wykorzystywania zamieszczonych na stronie materiałów. Foto Staubsaugerhandel  2010-2018

Staubsaugerhandel nie jest w żaden sposób związana czy autoryzowana przez Kirby Co., Rexair LLC , Vorwerk & Co.KG , Hyla International , a także nie jest częścią struktur sprzedaży bezpośredniej tych firmy działających na terenie Polski innych miejsc na świecie. Wszelkie odniesienia do nazw producenta, opisów, numerów części i fotografii są wykorzystywane wyłącznie w celu identyfikacji produktów. Staubsaugerhandel  jest niezależnym sprzedawcą produktów działającym na terenie Polski zgodnie z obowiązującym w tym kraju prawem. Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana.Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Wszystkie zdjęcia oryginalnych produktów oraz ich nazwy są zamieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych!

 

Sklep internetowy Shoper.pl